Nerezová ocel nepodléhá korozi

Nerezová ocel je vyhledávaným materiálem pro svoji schopnost nepodléhat korozi. Nerezová ocel je vynikající jako spolehlivá výztuž v betonových stavbách. Oproti běžné oceli totiž zajišťuje větší životnost a absence oxidování železa při korozi zabraňuje praskání betonu. Její lesklý chromový vzhled se hodí jako moderní a zároveň vysoce funkční architektonický prvek do interiéru i exteriéru.

My vám nabízíme nerezové polotovary různých rozměrů a tvarů. Připravené v naší nabídce máme např. nerezové plechy, které se díky svým vlastnostem hodí i pro použití v potravinářském průmyslu. Nerez totiž velice dobře dokáže odolávat vodě, vlhkosti, vodním párám i jedlým kyselinám.

V domácnosti je nerezová ocel oblíbená především pro svoji snadnou údržbu. Používá se pro nerezové dřezy, které se na rozdíl od kameninových jen tak nerozbijí. Běžně se proto můžete setkat s kuchyňským vybavením z nerezu. Nerezové materiály je možné použít i do agresivnějšího prostředí s větší koncentrací chloridů a kyselin, např. k bazénům.

Až 60 % použitých výrobků z nerezu je recyklovatelná a roztavením je znovu použitelná pro výrobu nových nerezových polotovarů. Rádi vám dodáme nerezové plechy, nerezové tyče, nerezové trubky i nerezové protiskluzové plechy, které máme k dispozici v různých průměrech. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte.