Nabízíme nerezové polotovary různých rozměrů

Vážení zákazníci, naše firma vám nabízí nerezové polotovary různých rozměrů a tvarů. Připravené v naší nabídce máme např. nerezové plechy, které se díky svým vlastnostem hodí i pro použití v potravinářském průmyslu. Nerez totiž velice dobře dokáže odolávat vodě, vlhkosti, vodním párám i jedlým kyselinám. V domácnosti je nerezová ocel atraktivní především pro svoji snadnou údržbu. V oblibě je například používání nerezových dřezů, které se na rozdíl od kameninových nemohou jen tak rozbít dopadnutím těžšího předmětu. Běžně se proto můžete setkat s kuchyňským vybavením z nerezu.

Nerezová ocel nepodléhá korozi a díky lesklému chromovému vzhledu ji lze použít i jako moderní a zároveň vysoce funkční architektonický prvek do interiéru i exteriéru.

Nerezová ocel je vynikající jako spolehlivá výztuž v betonových stavbách. Oproti běžné oceli totiž zajišťuje větší životnost a absence oxidování železa při korozi zabraňuje praskání betonu.

Polotovary z nerezu jsou vhodné i jako komponenty pro zhotovení zábradlí, schodišť nábytku apod. Nerezové materiály je možné použít i do agresivnějšího prostředí s větší koncentrací chloridů a kyselin, např. k bazénům.

Nerezová ocel je také velice oblíbená pro svoji ekologičnost. Až 60 % použitých výrobků z nerezu je recyklovatelná a roztavením je znovu použitelná pro výrobu nových nerezových polotovarů. Rádi vám dodáme nerezové plechy, nerezové tyče, nerezové trubky i nerezové protiskluzové plechy, které máme k dispozici v různých průměrech. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte.