Měděné polotovary pro stavebnictví

Měď je spolehlivý materiál hojně využívaný ve stavebnictví. Mezi nejpoužívanější měděné polotovary bezesporu patří měděné trubky, které jsou ideálním nezávadným materiálem pro dopravu čisté pitné vody do domácností. Stejně tak jsou měděné trubky spolehlivou volbou pro přepravu plynu. Své uplatnění také nacházejí v zařízeních, které slouží k vytápění nebo klimatizování.

Díky své dobré opracovatelnosti a schopnosti zachovat si své vlastnosti po velmi dlouhou dobu, se měď ve stavebnictví využívá k pokrývání střech, k výrobě okapových systémů nebo pro okenní parapety. Výhodou mědi je, že dokáže odolávat atmosférické korozi.

Pokud sháníte měděné polotovary pro stavebnictví či jiné oblasti, my Vám můžeme zajistit pravidelnou dodávku měděných polotovarů. V naší nabídce najdete měděné trubky, měděné tyče, měděné pásy nebo měděné plechy.

Měděné polotovary Vám také dle Vašich potřeb nařežeme na požadované rozměry. Současně také nabízíme poradenství. V případě Vašich dotazů ohledně dodávky měděných polotovarů nás neváhejte kontaktovat.