Materiál pro výrobu bronzových pouzder

Vážení zákazníci, naše široká nabídka kovových polotovarů zahrnuje i materiál pro výrobu bronzových pouzder. U nás najdete bronzové polotovary různých šířek, ze kterých si můžete vybrat přesně takové, které potřebujete.

Bronz je materiál, který oproti jiným vyniká velice dobrými kluznými vlastnostmi. Díky tomu najdou tyto bronzové polotovary své uplatnění všude tam, kde je vyžadován provoz bez údržby nebo kde může dojít k nedostatečnému mazání. Ideální je proto bronz pro výrobu pouzder.

Na rozdíl od jiných kovových materiálů vynikají bronzová pouzdra plynulým chodem bez zadrhávání. Lze je použít pro otáčivé a kývavé pohyby, mají nízký koeficient tření, mají dobré kluzné vlastnosti, plynulý chod bez zadrhávání a jsou velice nenáročná na údržbu. Jsou také dobře odolná proti nečistotám, vodě a chemikáliím.

Bronzová pouzdra tedy nacházejí uplatnění všude tam, kde se vyžaduje provoz bez údržby nebo kde může dojít k nedostatečnému mazání. V případě, že máte zájem o bronzové polotovary pro výrobu pouzder, můžete se na nás obrátit. Kromě bronzových polotovarů také nabízíme polotovary z mosazi a polotovary z mědi.